Odchudzanie

Prosty sposób na szczupłe i jędrne ciało!!!!!!!!!!!!!!

*Nowoczesne urządzenie PowerSlim Studio


to podwójna siła podczerwieni i jonizacji w połączeniu z elektrostymulacją, dają niespotykane efekty gładkiej skóry i smukłej linii.

Energia podczerwieni to prawdziwy eliksir życia i młodości. To dwa najlepsze promienie wyciągnięte ze słońca i zamknięte w żarniku. Podczerwień intensyfikuje metabolizm i powoduje olbrzymie spalanie kalorii likwidując przy tym cellulit i poprawiając wygląd skóry . A w połączeniu z jonizacją wzmagającą dotlenienie ,zbawiennie wpływa na organizm,skóre i smukłą sylwetke.. Głębokie ciepło wnika w tkanki podskórne rozbija cząsteczki tłuszczu i cellulitu. Intensywne pocenie pochłania ogromne ilości wody, która jest właśnie produktem ubocznym rozbitych cząstek tłuszczu.

PowerSlim to hit dla tych, którzy mają zastrzeżenia do swojej figury. Pół godziny równa się do 2000 kcal mniej!
A zabieg to nie wysiłek, tylko relaks.
Efekty: nawet do 20 cm utraty w obwodzie ciała,
Aksamitna skóra bez oznak cellulitu.

Tysiące osób dzięki PowerSlim, spełniło swoje marzenia o pięknym i zgrabnym ciele.
Rekordziści gubią po 20 cm w obwodzie brzucha!
Przeprowadzone badania potwierdziły takie wyniki.
Sesja od 5 do 15 zabiegów daje naprawdę duże efekty
w pozbyciu się zbędnych kilogramów, a co najważniejsze jest to trwały wynik bez efektu jojo.
A to wszystko w cudownej atmosferze – czujesz się
jak na zalanej słońcem plaży, odzyskujesz siły,
witalność, poprawiasz swoje samopoczucie i … figurę


Najwygodniejsza SAUNA na świecie!!!!!!!!!!

Najwygodniejsza sauna Infrared! Nigdy dotąd korzystanie z sauny nie było tak komfortowe.Wygodne łóżko,muzyka,telewizja - tego nie znajdziesz w żadnej innej saunie.Dodatkowo otwarta przestrzeń i przepływ powietrza wpływają na niezwykłą przyjemność i relaks , a głębokie wygrzanie rozluźnia mięśnie i daje poczucie bezpieczeństwa!
Efekty:oczyszczenie ciała z toksyn,duża produkcja potu a zatem i spadek wagi,wzmożona produkcja endorfin,przypływ energii i chęci do życia.

*Zabiegi elektrostymulacji

są obecnie uznawane jako jedną z najskuteczniejszych metod walki z nadwaga i modelowania sylwetki. Elektrostymulacja działa w oparciu o prąd pulsacyjny Faradaya (prąd neofaradyczny), przy którego użyciu mieśnie mogą wykonywać do 1200 ruchów na godzine, co odpowiada średnio siedmiogodzinnemu wysiłkowi fizycznemu.
Metoda ta przyczynia sie do niezwykle szybkiej i efektywnej utraty kilogramow (ok 0,5 kg podczas zabiegu), jak również redukcji centymetrów w obwodach ciała (ok 5-12 cm). Pobudzane impulsami mieśnie pracują wielokrotnie szybciej niz podczas tradycyjnej gimnastyki na sali czy siłowni i to własnie ta przyspieszona praca jest przyczyną szybkiego chudnięcia i modelowania sylwetki. Co wiecej, jest to metoda bezpieczna i zdrowa, bo impulsy wywołuja dokładnie tę samą prace, którą mieśnie wykonują przy tradycyjnych ćwiczeniach.

Warto też wspomnieć, że zabiegi elektrostymulacji poza efektem utraty masy ciała łagodzą też napiecie i ból, likwidują zwiotczenia, wywołują efekt napreżenia i uelastycznienia skóry, wzmagają produkcje kolagenu, stymulują cyrkulacje krwi i wydzielanie toksyn z organizmu, zwiekszają metabolizm, uśmierzają bóle mieśniowe, kostno-stawowe i neurologiczne, pomagają w leczeniu reumatyzmu i schorzeń miesni, jak również powodują wzmożone wydzielanie endorfin, przez co poprawiają nastrój.

Elektrostymulacja stymuluje pracę mięśni i rozbija tkankę tłuszczową za pomocą prądu przepływającego przez elektrody umieszczone w odpowiednich punktach ciała.

Podczas zabiegu następuje pobudzenie przemiany materii i krążenia krwi i limfy, wzrasta jędrność i elastyczność skóry. Regularne stosowanie urządzenia pomaga usuwać toksyny z organizmu, zmniejsza tkankę tłuszczową , poprawia metabolizm oraz równowagę wydzielania hormonów żeńskich i rozwój piersi. Prąd pobudza mięśnie do rytmicznych skurczów porównywalnych z tymi, jakie pojawiają się podczas ćwiczeń fizycznych by je wzmocnić i jednocześnie pozbyć się zmęczenia oraz zmniejszyć napięcie nerwowe.

Jak wygląda zabieg elektrostymulacji?

Zabieg przeprowadzany jest w atmosferze relaksu na wygodnym fotelu kosmetycznym lub w powerslim studio. Na stymulowane partie ciała zakładane są pasy, a pod nie – kilkanaście nakładek (elektrod) połączonych z urządzeniem (w razie potrzeby można przykryć się kocem). Wprowadzany jest odpowiedni program i czas stymulacji, po czym delikatnie wpuszczane są impulsy elektryczne do elektrod, które wnikają w głąb mięśnia powodując ich kurczenie i rozkurczanie. W czasie zabiegu stopniowo zwiększana jest moc impulsów, gdyż mięśnie szybko przyzwyczajają się do jego intensywności. Podczas działania urządzenia widoczna jest praca mięśni. Zabieg kończy się samoczynnym wyłączeniem aparatu. Jest całkowicie bezbolesny, skurcze są przyjemne, a sesje relaksują.
Liczba zabiegów elektrostymulacji, programy i parametry stymulacji dobierane są indywidualnie, w zależności od potrzeb, celu jaki chcemy osiągnąć, kondycji mięśni i ilości nagromadzonej tkanki tłuszczowej w ciele.


Przed pierwszym zabiegiem wykonywane jest BEZPŁATNE KOMPUTEROWE BADANIE SKŁADU CIAŁA, aby móc sprawdzić w jakim stanie odżywienia jest Twój organizm. Dowiesz się także jakie parametry są prawidłowe, aby móc cieszyć się szczupłą sylwetką i dobrym samopoczuciem.

Kolejne badania przeprowadzane są co 4-ty zabieg, aby móc obserwować zmiany Twojego organizmu i sprawdzić jak zabiegi wpływają na jego skład.

Przeciwwskazania do zabiegu:
ciąża, karmienie piersią, spirala wewnątrzmaciczna, menstruacja,
metalowe implanty,
rozrusznik serca, choroby serca, niewyrównane ciśnienie krwi,
zapalenie żył, duże żylaki, zakrzepy,
poważne uszkodzenia mięśni,
nerwica, astma, epilepsja, angina, hemofilia,
łuszczyca, cukrzyca,
choroby nowotworowe i stany po ich operacyjnym usunięciu,
ropne stany zapalne skóry i tkanek miękkich.

Dodatkowo polecam rewelacyjną dietę odchudzającą i odkwaszającą organizm!!!!!!

Dieta ta, opracowana jest przez zespół lekarzy ,w myśl powiedzenia: " Chudnij zdrowo,bez efektu JOJO"

Kuracja składa się z trzech etapów i wspomagana jest suplementami dobrej jakości,które nie tylko powodują trwałą redukcje zbędnych kilogramów ale i odkwaszają organizm.Odkwaszenie z kolei likwiduje wiele dolegliwości a nawet chorób,bo jeżeli nasze ph =7 ,to organizm poradzi sobie z wszelkimi intruzami.